قوانین استفاده از خدمات کاویمو

از اینکه سایت کاویمو را جهت میزبانی ویدیوهای خود انتخاب فرموده‌اید سپاسگزاریم. برای استفاده از خدمات کاویمو قوانین و محدودیت‌هایی وضع شده است که رعایت آن توسط شما الزامی است. با پذیرش این قوانین و عضویت در سایت به مسئولین کاویمو این حق را می‌دهید که در صورت بروز تخلف، محتوای ارسالی متخلف را ویرایش یا حذف کنند و یا در صورت وقوع تخلف‌های سنگین پروفایل کاربری متخلف را مسدود نمایند.

۱. مواردی که در حین بارگذاری ویدیو باید رعایت شوند عبارتند از :

  • رعایت حقوق ناشر و مولف
  • دلخراش و آزار دهنده نبودن
  • مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه
  • اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی
  • عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی
  • عدم تمسخر یک شهروند
  • اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی

۲. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت کاویمو مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

۳. پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد کاویمو محفوظ خواهد ماند.

۴. سایت کاویمو تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هر یک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

۵. کاویمو از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا هر گونه محدودیتی که در قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در این سایت نیز رعایت می گردد.

رجوع شود به : متن کامل قانون جرائم رایانه ای

http://peyvandha.ir/0-8.htm

۶. ایجاد کردن چندین حساب کاربری برای آپلود ویدیو برای یک منبع مجاز نیست.

۷. از بارگزاری ویدیوهای خلاف عرف و مطرح کردن موضوعاتی که برای ادامه فعالیت سایت کاویمو مشکل ایجاد می کند اکیدا خودداری فرمایید. رجوع شود به : فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

http://peyvandha.ir/0-2.htm

۸. تخلف از قوانین ثبت نام موجب قطع شدن بدون هشدار دسترسی کاربر و مسدود شدن حساب یا حساب‌های کاربری متخلف می‌گردد.

۹. ویدیوهایی که قوانین کاویمو را نقض کند، بدون اطلاع کاربر حذف خواهد گردید.
۱۰. همچنین بنا به وضعیت و سابقه تخلف ممکن است کاربر خاطی جریمه گشته و یا در موارد خاص دسترسی اش به سایت بصورت موقتی یا دائمی مسدود شود.

قوانین کاویمو الزاما بصورت فعلی باقی نمی‌مانند و ممکن است در هر زمانی تغییر کنند، در صورت بروز تغییرات در قوانین اطلاعیه‌ای در وبلاگ کاویمو منتشر خواهد شد که لطفا آنرا مطالعه فرمایید.