زمینه فعالیت کاویمو چیست؟

کاویمو سرویس میزبانی ویدیو

 

کاویمو یک پلتفرم آنلاین میزبانی و پخش ویدیو است که کلیه عملیات مربوط به انتشار ویدیو شما را به صورت خودکار انجام می‌دهد و شما را از درگیر شدن با مسائل فنی مربوط به ویدیو بی‌نیاز می‌کند تا بدون صرف هزینه هنگفت اقدام به میزبانی ویدیو بر روی وب و ارایه آن به مخاطبان خود نمایند. 

 

کاویمو برای چه افراد و کسب‌و‌کارهایی مناسب است و چه استفاده‌هایی دارد؟

کاویمو برای کسانی مناسب است که قصد ایجاد محصولی را دارند که تمام یا بخشی از محتوای آن‌ ویدیوست. برای مثال، فرض کنید شما قصد ایجاد سایتی مانند فیلیمو، آپارات و یا یک پلتفرم آموزشی را دارید، در حالت طبیعی باید تمامی مراحل زیر را خودتان انجام دهید:

  • تحلیل و تبدیل فایل‌های ویدیویی به کیفیت‌های مختلف؛
  • ذخیره‌سازی ویدیوها؛
  • ارائۀ خروجی استاندارد برای پخش‌شدن ویدیوها در تمامی مرورگرها و دستگاه‌ها؛
  • نمایش ویدیو به تعداد زیاد کاربران در زمان مشاهدۀ ویدیوها؛
  • نگهداری و توسعۀ زیرساخت تبدیل و نمایش ویدیوها؛
  • و… .

اما در صورت استفاده از زیرساخت ویدیویی کاویمو، می‌توانید تمام تمرکز خود را روی تهیه و تولید محتوا، طراحی سایت یا محصول، شیوه‌های مدیریت‌کردن مشتریان و کاربران و درآمدزایی بگذارید و تمامی قسمت‌های مربوط به ویدیو را به کاویمو بسپارید.

 

مشتریان کاویمو چه کسانی هستند؟

مشتریان اصلی کاویمو، شرکت ها و مجموعه‌هایی هستند که در زمینه تولید محتوای ویدیویی فعالیت داشته و نیازمند خدماتی مطمئن برای نگهداری و ارائه آنها در سطح وب هستند، از جمله:
تلویزیون‌های اینترنتی (VOD)، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی کنکور و زبان، وب سایت‌های اشتراک ویدیو، سایت ارائه‌دهندۀ ویدیوهای آموزشی؛ وب‌سایتهای که تعدادی از آن یا تمام محتوای آن ویدیوست و… .

 

۰۲۱-۹۱۳۰۱۰۸۰

مشاوره کاملا رایگان

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

برای صحبت با متخصصان کاویمو تماس بگیرید.