عدم دانلود ویدیو! چگونه کاویمو جلوی دانلود ویدیو را میگیرد؟

عدم دانلود ویدیو

یکی از دغدغه‌های تولید کنندگان محتوای ویدیویی دانلود ویدیوها توسط افراد سودجویی هست که با قرار دادن این ویدیوها در کانال‌های تلگرامی و ... باعث هدر رفتن زحمات شما می‌شود، زحماتی که ساعت‌ها و هفته وقت صرف تولید یک محتوای آموزشی شده و منبع درآمد شماست به راحتی با چند کلیک به هدر می‌رود. مطمئنن بارها در فاروم‌ها و گوگل مواردی همچون «عدم دانلود محتوای آموزشی، عدم دانلود ویدیو، عدم دانلود ویدئو، جلوگیری از دانلود ویدیو در سایت، جلوگیری از دانلود فیلم» را مطرح و سرچ کرده‌اید و هر بار به در بسته خورده‌اید. به همین خاطر کاویمو بعنوان یک سرویس میزبانی ویدیو با توجه به اهمیت این موضوع  سیستم عدم دانلود ویدئو را که به DRM (Digital rights management) معروف هست پیاده سازی کرده است. تا دغدغه شما را بعنوان یک تولید کننده محتوای ویدیویی که منابع درآمدی‌تان از این راه است را به صفر برساند.

 

چگونه از دانلود محتوای آموزشی خود جلوگیری کنیم؟

گام اول: برای دانلود نشدن ویدیو نیازی نیست شما اقدامی انجام دهید، تنها با آپلود ویدیوهای خود در کاویمو به صورت پیش فرض این قابلیت فراهم است که از دانلود محتوای آموزشی شما جلوگیری شود.

گام دوم: کاویمو برای امنیت بیشتر ویدیوهای شما این امکان را نیز فراهم آورده است تا با معرفی آدرس وبسایت خود از نمایش ویدیو در سایت‌های دیگر جلوگیری کنید. این قابلیت راه را برای افرادی که کد اسکریپت نمایش ویدیو را در سایت شما به دست می‌آورند مهیا گشته است.

 

عدم دانلود ویدئو

 

گام سوم: کاویمو حتی یک گام فراتر رفته و در صورت نیاز، شما می‌توانید لینک‌های مستقیم ویدیو که با کلیک بر روی آن در دامین کاویمو قابل پخش است، از دسترس خارج کنید و امکان مشاهده ویدیو از طریق لینک مستقیم را حذف کنید.

 

جلوگیری از دانلود ویدئو

 

جلوگیری از دانلود ویدئو

 

 

۰۲۱-۹۱۳۰۱۰۸۰

مشاوره کاملا رایگان

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

برای صحبت با متخصصان کاویمو تماس بگیرید.

سوالات متداول