چگونه یک سرویس حرفه‌ای میزبانی ویدئویی انتخاب کنیم؟

همه‌ی ما از خرج کردن پولی که با سختی به دست آورده‌ایم متنفریم. برای همین سؤال بسیاری از مردم این است که با وجود وب‌سایت های رایگان آپلود ویدئو مثل یوتیوب و آپارات، چرا باید برای سرویس‌های میزبانی ویدیو پول خرج کنند؟ جواب سؤال این است که سرویس‌های میزبانی ویدیو نسبت به انواع رایگان آن مزایای بسیار مهمی (از پشتیبانی فنی گرفته تا ابزارهای بازاریابی مؤثر) در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

ما در این جا فهرستی از چند مزیت کلیدی که یک  سرویس‌های میزبانی ویدیو  می تواند به شما ارائه نماید تهیه کرده‌ایم، با ما همراه شوید:

 

۱. پشتیبانی مداوم و همه جانبه از مشتریان

سرویس‌های رایگان اشتراک ویدئو برای مشتریان خود هیچ گونه خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهند. این در حالی است که تمام ارائه دهندگان سرویس‌های حرفه‌ای در دسترس شما هستند تا مشکلاتی که با آن‌ها مواجه می‌شوید را به طور آنلاین و در سریع‌ترین زمان ممکن حل کرده و با این کار تجربه مثبتی از خود در ذهن شما ایجاد کنند. (در انتخاب سرویس میزبانی ویدئو حتما به بحث پشتیبانی توجه کنید.)

 

پشتیبانی کاویمو ۲۴ ساعته

 

۲. پایش مفید داده‌ها

درحالی که سایت‌هایی مانند یوتیوب و آپارات و دیگر سرویس‌های اشتراک ویدیو یک آمار کلی درباره‌ی میزان دیده شدن ویدئوی شما توسط کاربران در اختیار می‌گذارند، سرویس‌های حرفه‌ای میزبانی ویدئو این امکان را به شما می‌دهند تا دقیقاً بدانید چه کسانی و هر کدام چند بار ویدئوی شما را دیده و کدام بخش ویدئو برای آن‌ها جذاب‌تر بوده است. این تجزیه و تحلیل حرفه‌ای ویدئوها به گونه‌ای طراحی شده است که شما می‌توانید به راحتی مشتری‌های خود را بشناسید و آن‌ها را مانند آهن ربا جذب کنید.

 

۳. امنیت بالا

اگر می‌خواهید اطلاعات محرمانه خود را با افراد خاصی به اشتراک بگذارید و برای همین به دنبال راهی می‌گردید تا به وسیله‌ی آن بتوانید افرادی که قادرند ویدئوی شما را ببینند کنترل کنید، وبسایت های حرفه‌ای میزبانی ویدئو با امکانات امنیتی دقیقی که در اختیار شما قرار می‌دهند، آماده‌اند تا به شما کمک کنند. پس با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را با افراد دلخواهتان به اشتراک بگذارید.

 

مقاله مرتبط: ویدیو مارکتینگ و ۷ دلیل برای نیاز کسب‌وکارها به آن

 

۴. فراهم کردن محیطی برای همفکری

دیگر خبری از کامنت ها و نظرات غیر مرتبط و بیهوده‌ای که در سایت اشتراک ویدئو سراغ داریم نیست. سرویس‌های حرفه‌ای آپلود ویدئو این امکان را به شما می‌دهند تا مخاطبان خود را محدود نموده و از آن‌ها در یک محیط خصوصی و بسته نظرخواهی کنید. این مدل بازدیدها کار را برای شراکت بهتر در محتوا بسیار آسان‌تر کرده و شما را قادر می‌سازد تا از نظرات متفکرانه دیگر مشارکت کنندگان به نحو احسن بهره مند شوید.

 

۵. محیطی عاری از هرگونه تبلیغ

مهم نیست که چقدر تلاش می‌کنید! چون هر قدر هم که تلاش کنید نمی‌توانید تبلیغات سایت‌های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب را برای بینندگان خود حذف کنید. اما سرویسی که برای آن هزینه پرداخت کرده‌اید این اجازه را به شما می‌دهد تا بتوانید محیطی عاری از هرگونه تبلیغات برای بینندگان خود فراهم کنید. این کار باعث می‌شود آن‌ها بخش عمده‌ای از تمرکزشان صرفاً بر روی مطالب شما باشد.

 

۶. تمرکزیاب!

یکی از اهداف و انگیزه‌های سرویس‌های اشتراک ویدئو این است که کاربران اینترنتی را به سمت خود جذب کند تا به این وسیله بتواند آن‌ها را با تبلیغات خود بمباران کند. ویژگی‌هایی از قبیل «ویدئوهای مشابه» به این منظور طراحی شده‌اند که کاربران سرگرم تماشای سایر ویدئوها شده و در نتیجه وقت و تمرکز لازم برای محصول شما را از دست بدهند.

 

۷. محیط اجتماعی

کاربرانی که از سایت‌های اشتراک گذاری رایگان ویدئو مانند یوتیوب و آپارات استفاده می‌کنند اجتماعی از افراد غیر قابل کنترل می‌باشند؛ گاهی زیر پست‌هایتان مطالب خنده دار می‌گذارند و گاهی حتی تبلیغ خودشان را کرده و تقاضای فالو در اینستاگرام می‌کنند!! محیطی که این سایت‌ها ایجاد کرده‌اند لزوماً بد نیست، اما قطعاً غیر قابل کنترل خواهد بود.

 

مقاله مرتبط: ۵ نکته که باید درباره بازاریابی ویدیویی بدانید

 

پرسیدن این سؤال که «چرا باید برای آپلود ویدئوهای خودم پول خرج کنم، در حالی که می‌توانم رایگان این کار را انجام دهم؟» مانند این است که بپرسید «چه دلیلی وجود دارد که برای تهیه غذا پول خرج کنم، وقتی می‌توانم از سطل زباله غذا بخورم؟» اگر می‌خواهید مطالبتان به بهترین شکل ممکن در میان سایر مطالب بدرخشد، باید از هرگونه محتوای اضافه که حواس مخاطبتان را پرت می‌کند خالی باشد. شما می‌توانید با یک سرویس حرفه‌ای و آنلاین میزبانی ویدئو از تمامی این مزیت‌ها برخوردار باشید و از ویدئوهایتان به نحو احسن استفاده کنید. پس دست بجنبانید و هر چه زودتر یکی از کاربران این نوع سرویس‌ها شوید.