برای اولین بار در ایران پشتیبانی از فرمت 4k 《خبرهای یواشکی》

در سلسله مطالب 《خبرهای یواشکی》 سعی می‌کنیم تا همراه با شما به بررسی جدیدترین قابلیت هایی که در پلیر جدید کاویمو گنجانده می شود بپردازیم.

با ما همراه باشید تا اوج هیجان در دنیای میزبانی ویدیو را تجربه کنید.

 

 

بهترین ها؛ لایق برترین ها اند!

اگر بتوانید برای کاربران، امکان مشاهده ویدیو با انواع کیفیت ها را فراهم کنید تا دیگر نگران پایین بودن سرعت اینترنت خود نباشند، آرامش و تجربه ای لذت بخش به آن ها هدیه کرده اید. اما آیا این امکان وجود دارد که برای تک تک ویدئوهای خود، چندین ورژن مختلف ایجاد کنید و آن ها را یکی پس از دیگری آپلود کنید؟ فکر نمی کنیم وقت و حوصله ی این کار را داشته باشید و احتمالاً به دنبال کسی خواهید بود تا این کار را برای شما انجام دهد! برای همین ما این قابلیت را برای شما فراهم کرده ایم تا با آپلود کردن یک ویدئو، امکان نمایش آن با کیفیت های مختلف را داشته باشید.
در نسخه جدید پلیر کاویمو به جز کیفیت‌های رایج، دو کیفیت 4k و 2k را نیز به لیست انتخاب کاربران اضافه کرده ایم. شما به راحتی می‌توانید ویدیو خود را با کیفیت 4k آپلود کرده و در انتها با کیفیت‌های 360, 480, 720, 1080, 2k و 4k تحویل بگیرید.

 

اما چرا باید از فرمت 4k استفاده کنید؟

بی تردید مشتریان شما، مهم ترین قسمت کسب و کار شما را تشکیل می دهند و شما به بودنشان در کنار خود افتخار می کنید. پس به یاد داشته باشید که بهترین ها؛ شایسته ی برترین ها هستند. در نتیجه برای این که مشتری های شما نیز بابت استفاده از محصولات و خدمات شما در قبال دیگران به خود بنازند، توصیه می کنیم که از ویدیو های با کیفیت و خیره کننده استفاده کنید.  چرا که تماشای یک ویدیو با وضوح تصویر بالا و کیفیت 4K که به کاربر اجازه می دهد ریز ترین نقاط را از یکدیگر تشخیص دهد، میتواند حس فوق العاده ای در وی ایجاد کند.
به کار گیری ویدئوهای 4K فقط به ایجاد یک حس خوب در  بینندگان محدود نمی شود. زیرا حتی ممکن است گاهی ملزم به استفاده از ویدیو با وضوح تصویر بالا باشید؛ به خصوص زمانی که مخاطب نیاز دارد تا بتواند جزئیات یک متن را از روی صفحه بخوانند. به عنوان مثال اگر در زمینه آموزش برنامه نویسی فعال هستید، قطعاً میدانید که مخاطبان این گروه هیچگاه علاقه ندارند ویدیویی را ببینند که در آن کدهای نوشته شده خوانا نیست.
پس هر طور که بخواهید حساب کنید، استفاده از ویدئوها با کیفیت های بالاتر به نفع شما خواهد بود.

 

۰۲۱-۹۱۳۰۱۰۸۰

مشاوره کاملا رایگان

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

برای صحبت با متخصصان کاویمو تماس بگیرید.